Dtse CZ People Proposition

Věta se objevila na našem Kariérní stránka a naše Profil společnosti LinkedIn na začátku roku 2020 poprvé, ale shrnuje cestu zahájenou před více než rokem.

Naše nová nabídka lidí, která byla představena v rámci naší strategie employer branding, chce povzbudit zaměstnance a kandidáty, aby se důkladně zamysleli nad tím, co jim může pracovní místo s Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic osobně a profesionálně nabídnout.

Zpráva je přímá: všichni zaměstnanci si mohou vybrat, jak daleko jít a řídit změnu. A my jako Společnost hrajeme klíčovou roli v jeho umožnění. Proto je podpora našich lidí klíčovou součástí našeho podnikání.

https://www.youtube.com/watch?v=_fLd6No0DOc& feature=emb_title

Při práci na projektu jsme nechtěli, aby to bylo něco, co se dá dohromady centrálně a odtud komunikuje. Jedním z klíčů k úspěchu bylo nalezení správných kolegů. Lidé, kteří znají talenty, HR a manažery, kteří vychovávají a podporují talent našich zaměstnanců. Uvedení mnoha pohledů do projektu pomohlo výsledkům získat přijetí a vybudovat správnou mentalitu v celé naší organizaci.

Když přemýšlíme o všech nabídkách a programech pro naše týmy, máme na mysli platformové myšlení. Existuje spousta příležitostí, které může odemknout pouze proaktivní přístup. Jediný způsob, jak na to přijít, je zkusit to. Chceme lidi, kteří aktivně přebírají odpovědnost a sledují své sny.

Jako aktivátoři jsme v posledním roce spustili různé programy, jako je rotace pracovních míst, Přineste si vlastní projekt, interní trenér nebo naše učební centrum. Základním aspektem je však účast a uznání zaměstnanců. Podpora inovativního prostředí s prostorem pro experimentování a formování nových služeb nabízí příležitosti k odpovědnosti za svou vlastní kariéru a výsledky od 1.dne.

Sledujte nás také na Přítel a Youtube